SKYSTAS EMALIS

Kas yra skystasis emalis?

Dantų emalis yra tvirčiausia žmogaus organizmo medžiaga. Ji visą žmogaus gyvenimą sąveikauja su aplinka kaip antai seilės ir maistas.

Saldus, angliavandenių turtingas ir rūgštus maistas nuolatos neigiamai veikia dantų emalio paviršių. Dėl pastovaus neigiamo poveikio dantų emalis praranda būtinas mineralines medžiagas, todėl reikia nuolat atkurti dantų emalį.

Visuose „ApaCare“ produktuose yra dantų emalio (medicininio hidroksilapatito), kurio sudėtis panaši į natūralių dantų sudėtį. Kiekvieną kartą, kai naudojamas „ApaCare“, sutvirtinamas dantų emalis. Unikalus ir patentuotas derinys su natrio fluoridu sustiprina hidroksilapatito sukibimą su natūraliu danties emaliu ir padeda išvengti ėduonies, porų ir įtrūkimų. „ApaCare“ optimaliai saugo nuo ėduonies ir periodontito.

1. „ApaCare“ mažina dantų emalio defektus

„ApaCare“ sudėtyje yra skystojo dantų emalio (medicininio hidroksilapatito), kuris skatina dantų remineralizaciją. „ApaCare & Repair“ itin veiksmingai padeda sumažinti atsirandantį ėduonį ir mikroskopinius baltus spalvos pakitimus. Skystasis dantų emalis „ApaCare“ užpildo paviršiaus poras, nedidelius defektus (pvz. smulkius įtrūkimus) ir taip juos ženkliai sumažina.

Effect

2. „ApaCare“ padeda sumažinti dantų jautrumą

Skystojo dantų emalio (medicininio hidroksilapatito) turintys „ApaCare“ produktai užveria atvirus dentino kanalėlius, vadinamuosius dentinal tubules. „ApaCare & Repair“ gali ypač padėti dantims, reaguojantiems į šaltį, saldumynus, ir veiksmingai sumažinti jų jautrumą.

Wirkung

3. „ApaCare“ šviesina, lygina dantis, užveria jų poras ir taip apsaugo nuo apnašų ir bakterijų

Hidroksilapatitas yra natūralus baliklis. Skystasis dantų emalis (medicininis hidroksilapatitas), esantis „ApaCare“ produktuose, ant valomų arba skalaujamų dantų paviršiaus suformuoja plonytį apsauginį sluoksnį. Taip galima pastebimai ne tik pašviesinti dantis, bet ir apsaugoti juos nuo bakterijų, apnašų ir spalvinių pakitimų.

Wirkung

Pirmame ir antrame video išgirsite odontologų įžvalgas apie hidroksilapatito svarbą, o apačioje esančioje 3D vizualizacijoje matyti kaip veikiant šiai medžiagai „ApaCare“ apsaugo dantis.