Ką sako pirkėjai apie mūsų produktus?

ApaCare & Repair gelis jautriems dantims bei ApaCare dantų pastos kombinacija padeda mano pacientams mažinti dantų jautrumą, kovoti su ėduonimi bei emalio mikro įtrūkimais. Visi, kurie nori puikios burnos higienos ar turi jautrių dantų problemą, turėtų išbandyti ApaCare produktų liniją.

Indrė Matelienė, Burnos higienistė

Produktų linija ApaCare naudojamės jau kelis metus – aukščiausios kokybės dantų pastą lengva rekomenduoti ne tik pacientams, bet ir draugams.

Arūnė Adomavičienė, Gyd. odontologė

ApaCare – puikus ir laiko patikrintas pasirinkimas norintiems aukščiausios kokybės burnos higienos priemonių. ApaCare ne tik mielai naudoju pati, bet ir rekomenduoju savo pacientams.

Simona Gaudešiūtė, Burnos higienistė

ApaCare Repair gelis yra viena veiksmingiausių mano atrastų priemonių mažinanti dantų jautrumą ir skatinanti danties remineralizaciją. Šį gelį rekomenduoju pacientams naudoti esant dantų erozijoms, GERL, apsinuoginusiems šaknų paviršiams, po dantų balinimo, esant dantų demineralizacijoms / dėmelėms, norint apsaugoti dantis nuo ėduonies ar norint danties paviršiui suteikti blizgesio. Taip pat – ApaCare Repair gelis dažnai tampa mylimas mamų dėl saugios sudėties pirmiesiems dantukams valyti. Siekdama maksimalaus komforto pacientui šį gelį bei ApaCare Zahnlack hidroksiapatito laką naudoju ir atlikdama profesionalią burnos higieną.

Ula Česnakavičiūtė, Burnos higienistė

Pacientai dažnai skundžiasi jautriais dantimis. Tai labai nemaloni problema kuri trukdo ne tik valgymo metu, bet ir erzina kiekvieną kartą valantis dantis ar net kalbant, ypač lauke esant žvarbesniam orui. Tokiais atvejais rekomenduoju savo pacientams išbandyti ApaCare produktus.  Pastebiu, jog pacientai teigiamai vertina „ApaCare & Repair“  gelį jautriems dantims, kuris puikiai veikia kartu su ,,ApaCare” remineralizuojančia dantų pasta. Paprastai pakanka apie 1 mėnesio pasiekti akivaizdžiam dantų jutrumo sumažėjimui

Greta Markevičiūtė, Gyd. odontologė
Naudotojate mūsų produktus? Palikite atsiliepimą!