Kas yra skystasis emalis?

Dantų emalis yra tvirčiausia žmogaus organizmo medžiaga. Ji visą žmogaus gyvenimą sąveikauja su aplinka, kaip antai seilės ir maistas.

Saldus, angliavandenių turtingas ir rūgštus maistas nuolatos neigiamai veikia dantų emalio paviršių. Dėl pastovaus neigiamo poveikio, dantų emalis praranda būtinas mineralines medžiagas, todėl reikia nuolat atkurti dantų emalį.

Visuose „ApaCare“ produktuose yra skystojo dantų emalio (medicininio hidroksilapatito), kurio sudėtis panaši į natūralių dantų sudėtį. Patentuotas derinys su natrio fluoridu sustiprina hidroksilapatito sukibimą su natūraliu danties emaliu ir taip jį sustiprina.

Mažina dantų emalio defektus
Mažina dantų emalio defektus
Skystasis dantų emalis (medicininis hidroksilapatitas) skatina dantų remineralizaciją ir veiksmingai padeda sumažinti atsirandantį ėduonį ir mikroskopinius baltus spalvos pakitimus. Skystasis dantų emalis pildo paviršiaus poras, nedidelius defektus (pvz. smulkius įtrūkimus) ir taip juos ženkliai sumažina.
Padeda sumažinti dantų jautrumą
Padeda sumažinti dantų jautrumą
Skystasis dantų emalis (medicininis hidroksilapatitas) užveria atvirus dentino kanalėlius, vadinamuosius ,,Dentinal tubules”. Taip galima padėti dantims, reaguojantiems į šaltį, saldumynus, ir veiksmingai sumažinti jų jautrumą.
Šviesina, lygina dantis, užveria jų poras ir taip apsaugo nuo apnašų ir bakterijų
Šviesina, lygina dantis, užveria jų poras ir taip apsaugo nuo apnašų ir bakterijų
Hidroksilapatitas yra natūralus baliklis. Skystasis dantų emalis (medicininis hidroksilapatitas) ant valomų arba skalaujamų dantų paviršiaus suformuoja plonytį apsauginį sluoksnį. Taip galima pastebimai ne tik pašviesinti dantis, bet ir apsaugoti juos nuo bakterijų, apnašų ir spalvinių pakitimų.

Mumis pasitiki: